Laureaci 2016

XV edycja konkursu PORTRET (2016)

GRAND PRIX w kwocie 4.000 zł dla Marka Gubały za pracę „Stefan”
I NAGRODĘ w kwocie 2.000 zł dla Liwii Liteckiej za pracę „Linia”
II NAGRODĘ w kwocie 1.000 zł dla Hanny Komasińskiej za pracę „Po szkole”
Wyróżnienie w kwocie 500 zł dla Stepana Rudika za pracę „Pyrkon”
Wyróżnienie w kwocie 500 zł dla Mariusza Barana za pracę „Bluberry”
Wyróżnienie Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej i Centrum Animacji Kultury w Poznaniu w postaci albumu
dla Pawła Romana za pracę „Selfie”

Ponadto członkowie jury przyznali swoje indywidualne wyróżnienia w postaci albumów/książek i dyplomów
honorowych:
Stanisław Kulawiak – dla Franciszka Kluczyńskiego za pracę „Ladies and gentelman”
Robert Andre – dla Krzysztofa Werema za pracę „Madonna fowistyczna”
Olga Głowacka – dla Jakuba Szymańskiego za pracę „Ludzie Kuby 1”
Arkadiusz Gołębowski – dla Pawła Abramowicza za pracę „Nieznośna lekkość bytu”
Aleksandra Wysocka (Przegląd Kolski) – dla Łukasza Wypióra za pracę „Pan Samochodzik”
oraz nagrodę ufundowaną przez posła Leszka Galembę dla uczestnika konkursu z miasta Koła, którą przyznano
Oldze Bejm za pracę „Obcowanie”

« 1 z 13 »

Lista prac i autorów zakwalifikowanych do wystawy pokonkursowej PORTRET 2016

Life is hard – MalarczykPaweł

Blueberry – Baran Mariusz

Linia – Litecka Liwia

Winter – Wolf Buziewicz Agnieszka

2 Portrety z przeszłości – Kalisiński Marek

Tryptyk Depresja – Kacper Spek

Babcia polka – Sowiński Łukasz

To co musimy utracić – Michalak Rafal

POKOLENIA – KIKULSKI ARKADIUSZ

Eksplozja – Bacza Tomasz

Padre Leo – Gubała Marek

Madonna fowistyczna – Krzysztof Werema

Piotr Himalaista – Krzysztof Werema

LADIES AND GENTLEMEN – KLUCZYŃSKI FRANCISZEK

Luca – AgataSerge

01 strategiczna koncepcja – Oliwia Wlizło

Katharsis – Malena Was

Za torsem – Sobieszek Urszula

Matka – Marchewa Andrzej

Gniew – Stasiukiewicz Robert

La fou – Wiszniewska Wulia

Jerzy Stuhr – Rudik_Stepan

Pyrkon – Rudik_Stepan

Ave Maria – Garucki Marcin

Inez – Ney Monika

The girl – Ney Monika

Rysownik – Roman Paweł

Selfie – Roman Paweł

Ludzie kuby – Szymański Jakub

AMELIA – Katarzyna Kajdan

Jula – Stankiewicz Basia

Namiętność – Kibler Jakub

Fljotavik – Franko Wiktor

Mar Adentro – Franko Wiktor

Dama – Piwowarska Sosik_Anna

Szachista – Nowicki Mariusz

Autoportret – Klimkowska Agnieszka

Christy on my mind 2 – Słowikowski Adam

Helena – Aleksandrowicz Iwona

Obcowanie3 – Olga Bejm

W tańcu – Nowacki Janusz

Love & peace – Dolata Amelia

Spowiedź – Krzysztof Zając

Portret Pani Dziadziny – Skibińska Monika

Stefan – Gubała Marek

Szał – Krzysztof Werema

Życie – Wackermann Bartosz

Matczyny – Szczytkowski Marek

Piękno – Piotrowicz Filip

01 kudłate myśli – Klaudia Miszczuk

1 Porterty z przeszłosci – Kalisiński Marek

01 prwdziwa potwarz – Dominika Matuszewska

Kaja z Tukim – Bojczuk Joanna

Zniewolone myśli – Julia Targońska

Czarujący chłopak Fornalczyk Sylwia

Braciszkowie – Marchewa_Andrzej

Samotna wód wielu – Wojtysiak Norbert

3 Portrety z przeszłości – Kalisiński Marek

Maria – Przemyslaw Anuszkiewicz

Narodziny – Przemyslaw Anuszkiewicz

Praca – Mirosław Miłek

Ulotne dziecinstwo – Sobieraj Klaudia

Kombatant – Jan Dutka

Auto – Robert Gajda

Życiowe rozterki – Malarczyk Paweł

Dyptyk – Quarrel – Piotr Spek

Pan Samochodzik – Wypiór Łukasz

Narciarz II – Walczewski Mikołaj

Bariera – Klonowski Andrzej

SPIDERMAN_2 – Małgorzata Kozakowska

Po szkole – Komasińska Hania

Sari – Komasińska Hania

Królowa – Natalia Łączyńska

Hotel – Góralska Magdalena

Chrystus mazurski – Piotrowicz Wojciech

Silent – Osmańska Pamela

Valeri – Popek-Wróbel Izabela

Młody sercem – Mroczek Agata

Kapitan – Ochnio Jakub

Barwy ochronne – Piotrowicz Wojciech

Smoke – Pisarski Tomasz

Ucho – Sekuła Katarzyna

Radosny mężczyzna – Szelestowki Tomasz

Niesłodkość – Wiktor Monika

Red lips – Słowikowski Adam

Beardman3 – Zadora Jarosław

Urodziny – Piotrowicz Wojciech

Portret z narwańcami – Drzewińska Joanna

Modlitwa – Gawronski Dariusz

Uchodźcy 01 – Husejnow Attila

Nieznośna lekkość bytu – Abramowicz Paweł

Patriotka – Monika Michalek

Antoni – Izabela Urbaniak

Trzcina – Piotrowicz Filip

Monidło – Lech Iwinski

Niezniszczalny – Przybyła Mateusz

Opowiść co ułamku sekundy – Rogala Joanna

Warszawski Akordeonista – Hajdamowicz Konrad

Rzezbiarz_3 – Brdej Jan